WYCIECZKA DO RUMUNII: Delta Dunaju 7 dniOd: Do Cena:
2018-04-27 2018-05-03  2330 zł
2018-06-04 2018-06-10  2330 zł
2018-09-04 2018-09-10  2330 zł

Opis:


Kraje: Rumunia,
Transport: samolot
Ilość dni: 7
Dopłata do jedynki:340 zł

Program wycieczki:
Dzień 1
WARSZAWA - BUKARESZT
Wylot z Warszawy, przylot do BUKARESZTU. Na lotnisku w Bukareszcie spotkanie z przewodnikiem. Transfer do hotelu. Czas wolny. Wieczorem uroczysta kolacja i program folklorystyczny. Nocleg.

Dzień 2
TULCZA – JEZIORO SAON - TULCZA
Śniadanie. Rano udajemy się do TULCZY, nazywanej „Bramą Delty Dunaju”, ponieważ zwiedzanie tego unikatowego „rajskiego” obszaru przyrodniczego można rozpocząć właśnie w TULCZY. Delta jest położona w północnej części rumuńskiego wybrzeża Morza Czarnego. Po południu wyprawa katamaranami przez wąskie kanały do jeziora SAON w górnej części Delty. Kolacja, nocleg.

Dzień 3
TULCZA - CRISAN
Śniadanie. Rano zwiedzamy Muzeum Delty Dunaju, aby zapoznać się z krajobrazem Delty. Następnie płyniemy statkiem przez główny kanał Sulina z TULCZY do miejscowości CRISAN. Potem udajemy się przez stary kanał Dunaju do hotelu na wodzie. Rejestracja i obiad na pokładzie. Po południu wycieczka po okolicznych kanałach. Zakwaterowanie w hotelu na wodzie. Kolacja, nocleg.

Dzień 4
DELTA DUNAJU
Śniadanie. Rano płyniemy wąskimi kanałami do OBRETINU MARE, OBRETINU MIC i ISAC. Obiad. Po południu kontynuujemy rejs. Zakwaterowanie w hotelu na wodzie. Kolacja, nocleg.

Dzień 5
DELTA DUNAJU - TULCZA
Śniadanie. Rano wycieczka statkiem. Odwiedzamy wioskę rybacką (Mila 23), rezerwat pelikanów na jeziorze Fortuna oraz jezioro Nebun. Obiad na pokładzie statku. Dalej płyniemy przez Milę 35 i późno po południu docieramy do TULCZY. Kolacja w Europolis Complex nad brzegiem jeziora Saon. Zakwaterowanie w Tulczy. Kolacja, nocleg

Dzień 6
TULCZA – KONSTANCA - BUKARESZT Śniadanie. Rano wycieczka do KONSTANCY – dużego miasta portowego nad Morzem Czarnym. Można zwiedzić tu akwarium. Zobaczymy Plac Owidiusza i Muzeum Archeologiczne. Potem spacer do Kasyno. Późno po południu przyjazd do BUKARESZTU. Kolacja w tradycyjnej restauracji rumuńskiej. Nocleg.

Dzień 7
BUKARESZT - WARSZAWA Śniadanie. Rano poznajemy stolicę BUKARESZT. Zwiedzamy Cerkiew Patriarchy – siedzibę Patriarchy Rumuńskiej Cerkwi Prawosławnej. Zatrzymamy się przy Pałacu Parlamentu, drugim pod względem wielkości budynku na świecie. Następnie udamy się Muzeum Wsi im. Dimitrie Gusti, gdzie zgromadzone zostały domy z całego terytorium Rumunii. Transfer na lotnisko, pożegnanie z przewodnikiem i wylot do Polski. Przylot do Warszawy.


Cena zawiera:
- 6 noclegów w hotelach 3* w pokojach dwuosobowych z łazienką
- wyżywienie: 6 śniadań, 6 obiadokolacji (3 dania i woda)
- transport autokarem o wysokim standardzie
- rejs po Dunaju
- pilota polskiego na całej trasie
- opłaty graniczne, parkingi i ekologiczne
- ubezpieczenie NNW i KL
- VAT


Cena nie zawiera:
- przelotu na trasie Warszawa – Bukareszt – Warszawa
- opłaty za wejścia do zwiedzanych obiektów
- obowiązkowej opłaty za przewodnika lokalnego
- Ustawowej składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10 zł. Więcej szczegółów na www.bezkresy.pl w zakładce „informacje dla klientów”Inne:
Biuro zastrzega sobie prawo do wprowadzania niewielkich zmian wprogramie

Cena przy grupie 40 uczestników z pilotem


Biuro Turystyczne
"Bezkresy"
tel: 022 826 05 90
tel/fax: 022 826 52 68
bezkresy@bezkresy.pl
Rynek Starego Miasta 25/2
00-272 Warszawa
Jesteśmy członkiem WIT oraz ITRP

Biuro Turystyczne Bezkresy

Wycieczki do Lwowa

Wycieczki na Ukrainę

Wycieczki do Wilna

(c) 2011 Biuro Turystyczne BEZKRESY | wykonanie AGMK.net & WOWstudio